Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь провів зустріч із відомим лікарем-гінекологом Федором Поп та обговорив питання щодо увіковічення пам’яті видатних науковців-медиків

12 квітня 2021 р., Преосвященніший Віктор Бедь, єписокп Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, в архієрейській резиденції в м. Ужгород, провів зустріч із громадським діячем, відомим і заслуженим лікарем-гінекологом Федором Поп.
В ході зустрічі було обговорено питання щодо духовної опіки в системі закладів охорони здоров’я, патріотичного виховання молоді, а також щодо ініціювання громадськістю питання про увіковічення пам’яті відомих медиків та науковців Миколая Сергійовича Бакшеєва (01.05.1911 – 03.10.1974), доктора медичних наук, професора, член-кореспондента Академії медичних наук СРСР, засновника кафедри акушерства і гінекології, декана медичного факультету Ужгородського державного університету, Юрія Юрійовича Бобика (28.05.1926 – 05.11.2009), кандидата медичних наук, доцента, в. о. завідувача кафедрою акушерства і гінекології медичного факультету Ужгородського державного університету та Михайла Михайловича Ганича (20.05.1931 – 06.01.2021), доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри акушерства і гінекології,

декана медичного факультету Ужгородського державного університету, засновника кафедри охорони материнства і дитинства факультету післядипломної підготовки Ужгородського національного університету з нагоди їх славних ювілеїв від дня народження в 2021 р.: 110-річчя Миколи Бакшеєва; 95-річчя Юрія Бобика та 90-річчя Михайла Ганича.
Єпископ Віктор Бедь подякував пану Федору Поп за зустріч, внесенні ним пропозиції та підтримав їх. На підтримку ініціативи наукової спільноти Ужгородського національного університету та представників широкої громадськості щодо увіковічення пам’яті вище зазначених видатних науковців-медиків, владика Віктор Бедь надішле і свої клопотання до Ужгородської міської ради.

Зустріч пройшла у дружній та теплій обстановці.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *