Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь провів зустріч із учителькою Іриною Лехман, лауреатом Всеукраїнського конкурсу учитель 2021 року з предметів духовно-морального спрямування

15 квітня 2021 р., Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, в архієрейській резиденції в м. Ужгород, провів зустріч із Іриною Сергіївною Лехман, учителькою з предметів духовно-морального спрямування Худлівської ЗОШ І-ІІ ст. Ужгородського району.

За результатами Всеукраїнського конкурсу «Учитель, вихователь з предметів духовно-морального спрямування 2021 року» пані Ірина Лехман здобула ІІІ місце із 42 учасників, які представляли всі області України.

Владика Віктор Бедь привітав пані Ірину Лехман з високим результатом та здобуттям ІІІ міста у Всеукраїнському конкурсі учитель з предметів духовно-морального спрямування 2021 року та побажав їй і її рідним миру, щастя, здоров’я, успіхів та Божого благословення на життєвій ниві.

Участь у зустрічі також прийняли Маріанна Василівна Повхан, заступник директора Худлівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Марія Дмитрівна Жабляк, доктор педагогічних наук, професор, директор НДІ української духовної культури Карпатського університету імені Августина Волошина, методист Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

В ході зустрічі, яка була змістовною та плідною, було обговорено питання духовно-патріотичного виховання шкільної молоді та впровадження предметів духовно-морального спрямування у шкільних програмах.

На завершення зустрічі владика Віктор Бедь подарував шановним гостям богословську літературу, іконки

апостола українського Андрія Первозваного та благословив на щасливе життя і успішну діяльність на ниві освіти.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *