Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив літію за українським патріотом і просвітителем о. Олександром Духновичем до 218-річчя від дня його народження

24 квітня 2021 р., Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, в молитовні кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, відслужив заупокійну літію за українським патріотом, борцем за національні права і свободи українців Закарпаття в умовах окупації Закарпаття Австрійською імперією та під гнітом угорських магнатів в ХІХст., письменником, поетом, педагогом, просвітителем та священиком Олександром Васильовичем Духновичем (24.04.1803, с. Тополя, Пряшівщина, Закарпаття під окупацією Австрійської імперії – 30.03.1865, Пряшів, Закарпаття під окупацією Австрійської імперії) до 218-річчя від дня його народження.
У молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом, дарування його світлій безсмертній душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *