Єпископ Віктор Бедь, за участі представників єпархіального духовенства, КаУ ім. Августина Волошина, ЗКО НРУ та громадськості молитовно вшанували героїв-ліквідаторів і невинних жертв катастрофи на ЧАЕС

26 квітня 2021 р., у Міжнародний день пам’яті про чорнобильську катастрофу, в м. Ужгород відбулося громадське вшанування героїв-ліквідаторів та невинних жертв техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, яка трапилася 35 років тому (26.04.1986).
З цієї трагічної події, представники духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, професорсько-викладацького складу і студентів Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу даного університету, Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, активу Закарпатської крайової організації Народного Руху України, Християнсько-народної спілки Закарпаття та Закарпатського осередку ВГО «Молодий Народний Рух» піднесли корзину із живими квітами до пам’ятника героям-ліквідаторам ядерної катастрофи на ЧАЕС та запалили поминальні лампадки.
Відтак, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, у співслужінні протоієрея Олександра Смоліна, референта єпархіального управління, першого проректора Ужгородської української богословської академії та протоієрея Анатолія Натолочного, настоятеля парафії на честь рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги в м. Ужгород, відслужили заупокійну літію за загиблими героями-ліквідаторами і невинними жертвами чорнобильської катастрофи.
Після завершення поминального богослужіння, до присутніх з архієрейською проповіддю звернувся Преосвященніший Віктор Бедь, який наголосив на безсмертному подвигу героїв-ліквідаторів техногенної ядерної катастрофи на Чорнобильській АЕС.
За пропозицією владики Віктора, всі хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять за загиблими героями-ліквідаторами і невинними жертвами чорнобильської катастрофи.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *