В КаУ та МКЄ ПЦУ привітали Любов Зозулинець з ювілеєм – 60-річчям від Дня народження та удостоїли ордена «Великомучениці Варвари»

4 червня 2021 року, свій День народження та Славний ювілей – 60-річчя земного буття, відсвяткувала Любов Іванівна Зозулинець, старший бухгалтер-касир Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородської української богословської академії та Управління Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України.

З цієї нагоди, 4 червня ц. р. в університетському кафетерії в м. Ужгород, представники вище зазначених колективів, урочисто привітали ювілярку зі Славним ювілеєм та побажали їй миру, щастя, здоров’я, успіхів та Божої допомоги на життєвій ниві.

За заслуги перед Православною Цервою України, боголюбивим українським народом, багаторічну добросовісну роботу в системі української вищої освіти і науки та з нагоди Славного ювілею – 60-річчя від Дня народження, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина удостоїв Любов Іванівну Зозулинець високої відзнаки – ордена «Великомучениці Варвари». Також ювілярці було виплачено і відповідну грошову премію.

Відтак всі присутні проспівали многая і благая літ ювілярці!

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *