Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь провів нараду з питань розвитку Свято-Миколаївського чоловічого монастиря в смт Чинадієво

12 липня 2021 р., Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, в архієрейській резиденції в м. Ужгород, провів робочу нараду з питань стану справ та розвитку Свято-Миколаївського єпархіального чоловічого монастиря в смт Чинадієво Мукачівського району Закарпатської області.

Участь у нараді, окрім правлячого єпископа, прийняли протоієрей Олександр Смолін, секретар єпархіального управління та архімандрит Спиридон Дудин, намісник вище зазначеного монастиря.

В ході наради було проаналізовано акт інвентаризації майна чернечої обителі, фінансовий стан надходження і використання благодійних пожертв та обговорено актуальні питання щодо подальшого розвитку монастиря.

За результатами наради, після додаткової архієрейської візитації до монастиря, яка відбудеться найближчим часом, керуючим єпархією єпископом Віктором Бедь будуть ухвалені відповідні рішення.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *