В Ужгородському гуманітарно-економічному коледжі КаУ ім. Августина Волошина відбулося вручення дипломів випускникам 2021 року

23 липня 2021 р., в Ужгородському гуманітарно-економічному коледжі Карпатського університету імені Августина Волошина в м. Ужгород, відбулося урочисте вручення дипломів 11 випускникам 2021 року, за наступним ступенем вищої освіти та спеціальностями:

  • Молодший спеціаліст з права, юрист – 8;
  • Молодший спеціаліст з фінансів, фахівець з фінансів, банківської справи та страхування; бухгалтер – 3.

Одночасно всі випускники коледжу, що навчалися на базі базової середньої освіти (9-ти класів), отримали атестати про повну профільну середню освіту.

Після співу Державного Гімну України та молитви, урочисте зібрання з вітальним словом та благословенням відкрив ректор єпископ Віктор Бедь. Також до присутніх, представників професорсько-викладацького складу, випускників, їх рідних і близьких, з вітальними словами звернулися: професор Марина Дуб, проректор з навчальної роботи, директор коледжу, професор протоієрей Олександр Смолін, перший проректор Ужгородської української богословської академії, професор Михайло Басараб, проректор з наукової роботи, професор Олена Шимко, проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного менеджменту, професор Арпад-Роберт Драшковці, директор Інституту міжнародної освіти, професор Антоніна Вчорашня, директор НДІ історії українських національно-визвольних змагань, професор Михайло Белень, скульптор,  Сарантіс Манзуракіс, магістр-випускник (Будапешт, Угорщина), архімандрит Никон Бандурович, магістр-випускник, Марія Голінка, представниця студентів-випускників та Світлана Лазар, представниця батьків і рідних студентів-випускників.

Відтак, ректор єпископ Віктор Бедь та професор Марина Дуб провели урочисте вручення дипломів вище зазначеним випускникам, які змогли прийняти участь в урочистій процедурі.

З нового навчального року в коледжі, окрім спеціальностей Право та Фінанси, банківська справа та страхування, запроваджено набір на нові спеціальності: Початкова освіта, Дошкільна освіта, Богослов’я, Готельно-ресторанна справа та туризм, Менеджмент та Комп’ютерні науки.

Пресслужба УжГЕК КаУ ім. Августина Волошина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *