Представники Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ взяли участь в урочистому піднятті Державного Прапора України в м. Ужгород

23 серпня 2021 р., у свято Державного Прапора України, на площі Богдана Хмельницького в м. Ужгород відбулося урочисте підняття Державного Прапора України.

Участь в урочистостях взяли представники Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатської обласної ради, Ужгородської міської ради, військових підрозділів, поліції, інших органів державної влади та місцевого самоврядування, навчальних закладів, релігійних і громадських  організацій, політичних партій та небайдужої громадськості.

Участь у святковому відзначенні та урочистому піднятті Державного Прапора України, з благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина, також взяли, протоієрей Олександр Смолін, секретар єпархіального управління єпархії, перший проректор Ужгородської української богословської академії та протоієрей Анатолій Натолочний, настоятель парафії на честь рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги в м. Ужгород.

Урочистості пройшли на високому патріотичному рівні.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.