Єпископ Мукачівський і Карпатський, ректор КаУ ім. Августина Волошина Віктор Бедь взяв участь в урочистостях до Дня незалежності України та 30-річчя відновлення української державності, що проходили в Києві

24 серпня 2021 р., у День незалежності України та з нагоди 30-річчя відновлення української державності, в м. Київ пройшли святкові урочистості.

За участі Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, представників широкої української громадськості, дипломатичного корпусу, військових та правоохоронних підрозділів, релігійних організацій, навчальних закладів, борців за незалежність України в другій половині минулого століття та учасників бойових дій в російсько-українській війні (2014 – 2021), політичних партій та громадських організацій в Києві було проведено екуменічний молебень за Україну, святковий військовий парад, ходу борців за незалежність України та ветеранів бойових дій на сході України, урочисте засідання Верховної Ради України та святковий концерт.

Участь в урочистих заходах, зокрема, взяв і Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, народний депутат України І скликання (1990 – 1994), співзасновник і голова Тячівської районної організації НРУ (1989 – 1991), голова Закарпатської крайової організації НРУ (лютий 1991 – травень 1992), співзасновник і член антикомуністичної опозиції Народної Ради у Верховній Раді України І скликання, співзасновник і секретар Радикальної групи у Верховній Раді України І скликання (1991 – 1994 р, голова – В’ячеслав Чорновіл), голова Закарпатського обласного штабу опору проти антиконституційного комуністичного заколоту «ГКЧП» (19 – 22.08.1991), один із співавторів Декларації про державний суверенітет України (16.07.1990) та Акту про відновлення державної незалежності України (24.08.1991).

В кінці дня, з нагоди Дня незалежності України, на НСК «Олімпійський» у Києві відбувся масштабний концерт-шоу «Незалежність в нашій ДНК. День незалежності країни».

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.