Єпископ Мукачівський і Карпатський, військовий капелан Віктор Бедь провів душпастирську роботу у військовій частині Т0300 в м. Чоп

2 вересня 2021 р., в рамках робочої поїздки командира 1 окремої бригади імені князя Лева Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України (Т0110 м. Львів) полковника Андрія Коротченко до 18 окремого мостового батальйону (Т0300, м. Чоп), участь в оглядових заходах та проведенні морально-психологічної роботи прийняв і Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, військовий капелан даного військового підрозділу.

В ході душпастирської роботи у військовій частині Т0300 в м. Чоп, владика Віктор Бедь мав зустрічі з командиром бригади полковником Андрієм Коротченком, його заступником з морально-психологічного забезпечення полковником Любомиром Яківчуком, командиром батальйону підполковником Станіславом Приходько, його заступником з морально-психологічного забезпечення майором Василем Кравець та старшим офіцерським складом батальйону.

В процесі взаємодії із командним складом бригади та батальйону, було узгоджено загальний план душпастирської роботи в 18 окремому мостовому батальйоні  військової частини Т0300 (м. Чоп) на найближчу перспективу.

Преосвященнішого владику Віктора Бедь, під час перебування у військовій частині Т0300 (м. Чоп), супроводжували старший іподиякон Віктор Понзель та іподиякону Іван Келечен.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *