Єпископ Мукачівський і Карпатський, військовий капелан Віктор Бедь здійснив чин освячення поклонного Хреста у військовій частині Т0300 в м. Чоп

 

27 вересня 2021 р., у свято Воздвиження чесного і животворящого Хреста Господнього, у військовому підрозділи 18-го окремого мостового батальйону військової частини Т0300 (командир підполковник Станіслав Приходько) 1-ї окремої бригади імені князя Лева (в/ч. Т0110, командир полковник Андрій Коротченко) Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України в м. Чоп було урочисто здійснено чин благословення і освячення новопоставленого поклонного Хреста.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії, військовий капелан даної військової частини.

Також в ході здійснення чину освячення поклонного Хреста, Преосвященніший владика Віктор Бедь молився за мир, відвернення хвороб, благополуччя в Україні та за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, та за збереження життя всіх українських воїнів-захисників і полонених.

Від так, після освячення ново поставленого поклонного Хреста, владика Віктор звернувся до присутніх представників військовослужбовців даної військової частини Т0300 з вітальним і повчальним архієрейським словом, та благословив і окропив їх освяченою водою.

Преосвященного владику Віктора Бедь супроводжували старший іподиякон-помічник Віктор Понзель та іподиякон-помічник Іван Келечен.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.