Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь удостоїв представників офіцерів спеціального призначення високих відзнак до свят Покрова Пресвятої Богородиці та Дня захисників і захисниць України

13 жовтня 2021 р., напередодні свят Покрова Пресвятої Богородиці та Дня захисників і захисниць України, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ф. Ракоці ІІ 18 А) було відслужено молебень за мир, національну і духовну єдність української нації, благополуччя в Україні, перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, утвердження і розвиток Української Церкви, а також за щасливе життя і здоров’я наших рідних і близьких.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті у співлужінні протоієрея Юрія Гал, священнослужителя даного храму.

До участі у молебні за мир і благополуччя в Україні було запрошено представників офіцерів підрозділу спеціального призначення.

Після завершення молебню до присутніх з вітальним словом і архієрейським благословенням звернувся Преосвященніший владика Віктор Бедь.

Відтак, за вірність присязі українському народу, вияв патріотизму і професіоналізму при захисті державного суверенітету, територіальної цілісності та конституційного ладу України, та з нагоди Покрова Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць України та 30-річчя відновлення державної незалежності України (1991 – 2021),Преосвященніший єпископ Віктор Бедь удостоїв вісім офіцерів (старшого та молодшого офіцерського складу) підрозділу спеціального призначення високих відзнак:

  • ордена «30 років відновлення незалежності України (1991 – 2021)»;
  • медалі «30 років відновлення незалежності України (1991 – 2021).

14 жовтня ц. р., в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород відбудеться святкова архієрейська Божественна Літургія приурочена до свят Покрова Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня Української Повстанської Армії та Дня захисників і захисниць України, яку очолить Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.