Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь очолив заупокійне богослужіння у Димитрівську поминальну суботу в кафедральному храмі в м. Ужгород

 

6 листопада 2021 р., у Димитривську поминальну суботу, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А) було відслужено заупокійну Божественну літургію.

Богослужіння з благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого єпархією, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина очолив протоієрей Юрій Гал, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, референт єпархіального управління, благочинний кафедрального храму у співслужінні протодиякона Івана Жабляка.

Відтак, після завершення літургії, було відслужено заупокійну літію за всіма раніше спочилими у Бозі нашими праведними і богоносними прабатьками, батьками, матерями, рідними та близькими.

Заупокійне богослужіння очолив Преосвященніший владика Віктор Бедь, у співслужінні протоієрея Юрія Гал та протодиякона Івана Жабляка.

Богослужіння супроводжувалося співом кафедрального архієрейського церковного хору під керівництвом регента Марії Жабляк, а службу дяків очолив Іван Хланта.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *