Єпископ Віктор Бедь відслужив молебень до святого багатостраждального Гетьмана України Петра Калнишевського до 218-х роковин його упокоєння

13 листопада 2021 р., Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первовзаного в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А) відслужив молебень до святого багатостраждального Гетьмана України Петра Івановича Калнишевського (20.06.1690 – 13.11.1803)  за мир і благополуччя в Україні.

В молитві до святого владика Віктор Бедь просив молитовного заступництва перед Отцем нашим Небесним та дарування Творцем миру і благополуччя в Україні, національної і духовної єдності українській нації, перемоги Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за розвиток Української Церкви, відвернення згубних вірусів та хвороб на українській землі і у всьому світі, та щасливе життя наших рідних і близьких.

Біографічна довідка:

13.11.1803 – на 113 році життя на Соловках в Московії помер Петро Калнишевський, Гетьман України, який за рішенням московського царату провів 25 років у в’язниці… Прославлений Православною Церквою України у 2008 р., як святий багатостраждальний Гетьман України.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *