В КаУ ім. Августина Волошина, УУБА та Уж ГЕФК запалили свічку пам’яті за жертвами Геноциду-Голодомору української нації 1932 – 1933 р. та інших голодоморів на українській землі

27 листопада 2021 р., у День пам’яті жертв голодоморів в Україні, в Карпатському університеті імені Августина Волошина, Ужгородській українській академії та Ужгородському гуманітарно-економічному фаховому коледжі КаУ в м. Ужгород, о 16.00 згідно народної традиції, запалили поминальну свічку за українськими жертвами голодоморів на українській землі.

Свічку пам’яті запалили і виставили на підвіконнику університету, академії та коледжу: ректор університету, голова Опікунської ради академії професор єпископ Віктор Бедь, директор НДІ історії українських національно-визвольних змагань професор Антоніна Вчорашня, директор НДІ української духовної культури професор Марія Жабляк, перший помічник ректора, голова Закарпатського відділення Асоціації студентів України Віктор Понзель та голова об’єднаного студентського самоврядування університету, академії та коледжу Іван Келечен.

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.