Єпископ Віктор Бедь обговорив із керівником «Вікторіанського братства св. ап. Андрія Первозваного» питання щодо порядку ліквідації братства у складі Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ з правом подальшої реорганізації

1 грудня 2021 р., в архієрейській резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України провів зустріч з робочих питань з Сергієм Танчуком, керівником «Вікторіанського братства святого апостола Андрія Первозваного» Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви.

В ході зустрічі було обговорено питання щодо порядку та правового механізму проведення ліквідації даного братства у складі Мукачівсько-Карпатської єпархії з правом подальшої реорганізації (у зв’язку із розширенням діяльності братства за межами канонічної тереторії єпархії та поданням братством витягу із протоколу загальних зборів братства про вихід із складу Мукачівсько-Карпатської єпархії шляхом реорганізації від 12.10.2021р), яке буде розглянуто на найближчих єпархіальних зборах.

З усіх питань обговорення було досягнуто взаємне порозуміння.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *