Ректорати КаУ ім. Августина Волошина та УУБА підтримали Збройні Сили України у війні з російським агресором та оголосили дочасні канікули

28 лютого 2022 р., в м. Ужгород, під головуванням ректора професора єпископа Віктора Бедь відбулося чергове  розширене засідання ректоратів Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії (очно та в режимі онлайн).

В ході засідання колективи університету та академії вчергове висловили свою підтримку Збройним Силам України та солідарність з усіма співвітчизникам у боротьбі з російським агресором в російсько-українській війні (2014 – 2022).

На період військового стану та на час перебування ректора університету Віктора Бедь в підрозділі територіальної оборони, до якої він долучився добровольцем, виконуючим обов’язки ректора із загальних питань призначено професора Михайла Басараба, проректора з наукової роботи, обов’язки з організації навчального процесу – залишаються за професором Мариною Дуб, проректором з навчальної роботи, директором коледжу, а виконуючим обов’язки ректора Ужгородської української богословської академії і надалі залишається протоієрей Юрій Гал.

Бухгалтерія буде функціонувати в особливому режимі – за оперативною потребою. З рішенням ректора всім співробітникам, педагогічним,  професорсько-педагогічним та науковим працівникам було виплачено заробітну плану за лютий місяць у повному об’ємі.

Зважаючи на загострення ситуації на фронті, в умовах військового стану, та беручи до уваги рекомендації Міністерства освіти і науки України, в Карпатському університеті імені Августина Волошина, Ужгородській українській богословській академії та Ужгородському гуманітарно-економічному коледжі КаУ ім. Августина Волошина оголошено дочасні канікули терміном до 13 березня ц. р. Питання відновлення навчального процесу чи продовження канікул в університеті, академії та коледжі буде вирішуватися, зважаю на стан військової ситуації в Україні, після 13 березня ц. р.

Поряд з тим, за розпорядженням ректора єпископа Віктора Бедь, при університеті та Мукачівсько-Карпатській єпархії Православної Церкви України створено волонтерський благочинний центр. Координаторами центру призначенні волонтерки-сестри Антоніна Вчорашня та Вероніка Понзель.

Також, згідно рішення ректор єпископа Віктора Бедь, гуртожиток університету розпочав приймати для проживання біженців на пільгових умовах (відповідальний – Роман Чийпеш).

Під час розширеного засідання ректоратів КаУ ім. Августина Волошина та УУБА було вирішено і ряд інших організаційних питань, зокрема.

КаУ ім. Августина Волошина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *