Чому мовчить РПЦ? Роднянський нагадав росіянам про сміливий вчинок Папи Франциска через війну в Україні

Російський продюсер з українським корінням Олександр Роднянський вислувив розчарування щодо того, що Російська Православна Церква підтримує загарбницьку війну Путіна в Україні. Він навів на приклад публічну позицію Папи Франциска, який в цій ситуації став взірцем гуманізма та християнських цінностей, що не продемонстрував Патріарх Кирил.

Попри те, що Роднянський не є релігійною людиною, він вирішив оголосити реакцію своїх віруючих друзів, яких вчинок РПЦ здивував та спустошив. Відповідний допис з’явився на сторінці зірки в Instagram (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

“Я лише бачу, як мої глибоко віруючі колеги тяжко переживають той факт, що РПЦ не висловилася проти братовбивчої війни, не вимагала припинити вбивати мирне населення, знищувати українські храми”, – почав продюсер.

Він закцентував увагу на вчинку Папи Франциска, який після нападу РФ на Україну зненацька приїхав до посольства Росії у Ватикані, щоб попросити зупинити війну. Зі слів Роднянського, Папа Римський порушив дипломатичний протокол, в якому встановлений зворотній порядок організації зустрічі.

“Дипломатичний протокол вимагає, щоб міністр закордонних справ Ватикану викликав до себе посла, який згодом отримав би аудієнцію понтифіка. Але Франциск не став дотримуватися протоколу”, – йдеться в повідомленні.

Олександр Роднянський виклав допис про РПЦ

Автор також наголосив, що Папа Римський продовжує публічно підтримувати Україну та мир, зокрема, опублікувавши молитву і написавши: “Дорогі брати і сестри, у болі цієї війни ми всі разом молимося, просячи у Господа прощення”.

Нижче наводимо відрізок молитви

Господи Ісусе, народжений під бомбами у Києві, помилуй нас.

Господи Ісусе, що помер на руках матері в підземному укритті Харкова, помилуй нас.

Господи Ісусе, посланий двадцятирічним на фронт, помилуй нас.

Господи Ісусе, що досі бачить збройні руки в тіні свого Хреста, помилуй нас!

Пробач нас, Господи

Папа Римський опублікував молитву

Відмітимо, 2 березня стало відомо, що 28 церковнослужителів РПЦ підписали відкритий лист із закликом зупинити війну.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Роднянський дохідливо пояснив хейтерам з РФ, чому підтримує Україну та засуджує загарбницьку політику країни, в якій живе. Він з перших днів критикував Путіна і його помічників.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі obozrevatel. Не ведіться на фейки!

Звернення колективу OBOZREVATEL.
Джерело:news.obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *