Єпископ Віктор Бедь відслужив молебень за українських воїнів-захисників та благословив чергових новобранців ТрО ЗСУ в м. Ужгород

20 березня 2022 р., в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина відслужив молебень за українських воїнів-захисників, перемогу Українського війська над віроломними російськими окупантами та благословив і окропив освяченою водою черговий новий призив новобранців територіальної оборони Збройних сил України в м. Ужгород (в/ч А 7369), після прийняття ними військової Присяга на вірність українському нарду і Україні.

Відтак, після молебню, Преосвященніший владика Віктор Бедь звернувся до військовослужбовців з архієрейським словом, в якому наголосив на тому, що під час війни та боротьби із сатаною, яким на сьогодні по відношенню до українського народу є російський агресор і окупант, кожен дорослий громадянин держави за Заповідями Божими повинен стати воїном Божим, воїном Духу та воїном-захисником своєї сім’ї, усього боголюбивого українського народу, земної Вітчизни і Держави України та Української Церкви. Подвиг воїна-захисника свого народу і Вітчизни України є священним і благословенним  – наголосив владика Віктор і закликав на українське воїнство Боже благословення та заступництво Пресвятої Богородиці.

Перед прийняттям присяги на вірність українському народу та Україні всі присутні військовослужбовці хвилиною мовчання, під пісню «Пливе кача…», хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять полеглих смертю хоробрих і героїв українських воїнів-захисників, які загинули в російсько-українській війні (2014 – 2022).

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.