У День Матері та святих жінок-мироносиць, єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив молебень за українських матерів і жінок

8 травня 2022 р., у День Матері та святих жінок-мироносиць, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, відслужив молебень до Отця нашого Небесного і Пресвятої Богородиці за всіх українських матерів і жінок.

У молитві до Отця нашого Небесного та Пресвятої Богородиці владика Віктор просив миру, щастя, здоров’я та благополуччя всім українським матерям і жінкам.

Особливі прохання були піднесенні за здоров’я і благополуччя тих українських матерів і жінок, діти, батьки, чоловіки, брати, сестри і близькі яких на сьогодні, із зброєю в руках, боронять увесь український народ, Україну і Українську церкву від безбожних московських рашистів-окупантів.

Також, Преосвященніший владика Віктор Бедь відслужив заупокійну молитву за всіма раніше спочилими у Бозі нашими матерями і просив у Отця нашого Небесного прощення всіх земних провин, допущенних ними з власної волі чи під примусом, та дарування вічного спокою і життя для їх світлих і безсмертних душ у піднебессі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.