В кафедральному храмі Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ в м. Ужгород, у свято – День Святої Трійці, відбулася архієрейська Божественна літургія

12 червня 2022 р., у свято – День Святої Трійці, у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А), було відслужено святкову Божественну літургію.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина у співслужінні ієрея Іллі Канакіна, священнослужителя кафедрального храму та протодиякона Івана Жабляка.

В ході богослужіння духовенство молилося за мир і благополуччя в Україні, за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над безбожними і підступними московськими путінсько-гундяєвськими окупантами і терористами, за українських воїнів-захисників, за розвиток Православної Церкви України, та за щасливе життя наших рідних і близьких.

Під час заупокійної ектенії було піднесено молитви за спасіння душ вічнопам’ятних полеглих смертю хоробрих і героїв у наші дні українських воїнів-захисників і полонених в російсько-українській війні (2014 – 2022), а також раніше спочилих у Бозі всіх наших співвітчизників, які у різні часи і віки віддали свої життя у боротьбі за національну і державну незалежність України та наших праведних і богоносних прабатьків, батьків, матерів, учителів, друзів, рідних та близьких.

Після завершення богослужіння, до присутніх з вітальним словом та благословенням звернувся Преосвященніший владика Віктор Бедь, який привітав всіх зі святом – Днем Святої Трійці, та наголосив на святості і безсмертності подвигу українських воїнів-захисників, які ціною власного життя боронять своїх рідних і близьких, увесь боголюбивий український народ, земну Вітчизну і Державу Україна та Українську Церкви від безбожних московських ординців.

Богослужіння супроводжувалося співом архієрейського кафедрального церковного хору під керівництвом регента Марії Жабляк, а службу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.