Родина українського воїна Ярослава Зайця передала до БФ «Срібна Земля» медикаменти, які надалі будуть передані фондом для потреб ЗСУ та лікарень

14 червня 2022 р., в приміщенні Благодійного фонду «Срібна Земля», що діє при Управлінні Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, Карпатського університету імені Августина Волошина та Управі Закарпатської крайової організації Народного Руху України, родиною українського воїна-захисника Ярослава Зайця з м. Ужгород, було передано фонду медикаменти, які надалі будуть спрямовані для потреб Збройних Сил України та медичних закладів.

Участь у передачі-прийомі благодійної допомоги медикаментами прийняли: Ярослав Зайаць, військовослужбовець в/ч А7369 ТрО ЗСУ, який, наразі, після поранення на передовій лінії фронту на сході України перебуває на лікуванні в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією ПЦУ, військовий капелан, ректор КаУ ім. Августина Волошина, почесний голова ЗКО НРУ, Антоніна Вчорашня та Іван Келечен, члени Проводу ЗКО НРУ, співробітники КаУ ім. Августина Волошина, волонтери.

Пресслужба ЗКО НРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.