Єпископ Віктор Бедь відслужив літію за українським патріотом і воїном Олегом Куцином, командиром 49-го окремого стрілецького батальйону ЗСУ

19 червня 2022 р., у молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті відслужив заупокійну літію за Олегом Івановичем Куцином (псевдо «Кум», 23.11.1965, Івано-Франківськ, Українська РСР під окупацією Союзу РСР – 19.06.2022, під Ізюмом Харківської області, Україна), українським політичним, громадським та військовим діячем, учасником національно-визвольних змагань кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, одним із співзасновників і активістом Тячівської районної організації Народного Руху України (1989 – 1991), борцем за незалежність України у ХХ столітті, членом Політичної Ради Всеукраїнського об’єднання «Свобода», командиром 49-го окремого піхотного батальйону «Карпатська Січ» Сухопутних військ Збройних Сил України, побратимом по спільній національно-визвольній боротьбі в 1989 – 1991 рр. на Закарпатті (зокрема, в Тячівському районі).

У молитві до Отця нашого Небесного Преосвященніший Віктор Бедь молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *