Єпископ Віктор Бедь відслужив заупокійну літію за Блаженнішим Митрополитом Володимиром Сабоданом до 8-х роковин його упокоєння

5 липня 2022 р., Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, відслужив заупокійну літію за вічнопам’ятним Блаженнішим Володимиром Сабоданом (Віктором Маркіяновичем Сабоданом, 23.11.1935, с. Марківці Хмельницької області, Українська РСР під окупацією Московського комуністично-радянського Союзу РСР  – 05.07.2014, м. Київ, Україна), Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем Української Православної Церкви Московського патріархату (1992 – 2014), послідовним прихильником здобуття автокефалії Українською Церквою, почесним професором Ужгородської української богословської академії, Героєм України (2011) до 8-х роковин його упокоєння.

У молитві до Отця нашого Небесного Преосвященніший владика Віктор Бедь молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його світлій душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *