У Свято-Петро-Павлівському храмі парафії ПЦУ в с. Лазещина Рахівського району відслужили першу святкову Божественну літургію з нагоди храмового свята

12 липня 2022р., у новозбудованому храмі святих славних і всехвальних першоверховних апостолів Петра і Павла однойменної парафії Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в с. Лазещина Ясінянської територіальної громади Рахівського району Закарпатської області, було відслужено першу святкову Божественну літургію до дня пам’яті першоверховних апостолів Петра і Павла та з нагоди офіційної державної реєстрації статуту парафії.

Святкове богослужіння, з благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, очолив протоієрей Крістіан Рущак, благочинний Тячівсько-Рахівського міжрайонного благочиння, настоятель парафії Преображення Господнього в смт Ясіня у співслужінні архімандрита Спиридона Дудин, намісника Свято-Миколаївського єпархіального подвір’я в смт Чинадієво, протоієрея Володимира Лофердука, настоятеля Свято-Покровської парафії в смт Ясіня, протоієрея Юрія Кадара,  настоятеля парафії Різдва Богородиці с. Ганичі, протоієрея Владислава Лазаря,  настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегове, ієрея Іллі Канакіна, священнослужителя кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород – духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії та ієрея Василя Мельничука,  настоятеля Свято-Георгіївської парафії Закарпатської єпархії в смт Ясіня.

Згодом, до богослужіння приєднався протоієрей Юрій Гал, секретар єпархіального управління, благочинний Ужгородсько-Мукачівського міжрайонного благочиння, благочинний кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород, після завершення святкової Божественної літургії в Свято-Петро-Павлівському храмі м. Рахів.

Службу дяків очолив голова парафіяльної управи Василь Муханюк.

В числі почесних гостей багатолюдного святкового богослужіння, зокрема, були Андрій Делятинчук, голова Ясінянської територіальної громади Рахівського району Закарпатської області та Миколай Поляк,  голова Поляницької територіальної громади і Володимир Молдавчук, голова Переріслянської  територіальної громади Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *