Єпископ Віктор Бедь співслужив Блаженнішому Митрополиту Епіфанію Думенко у День Української Державності та пам’яті святого Володимира, Великого князя Київського (+ ВІДЕО)

28 липня 2022 р. в Україні урочисто відзначили День Української Державності, День пам’яті святого рівноапостольного Володимира (960/963 – 15.07.1015), Великого князя Київського, Правителя Русі (979 – 1015) та 1034-річчя проголошення християнства державною релігією в Русі-Україні (988).

З нагоди цих урочистих і святкових подій, у Свято-Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі в м. Київ, було відслужено величну соборну архієрейську Божественну літургію.

Святкове богослужіння очолив Блаженніший Епіфаній Думенко, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної Церкви України у співслужіння представників єпископату та священиків ПЦУ зі всієї України, а також Екзарха Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команського Михаїла Аніщенко.

Учать у святковій Божественній літургії, у співслужінні Блаженнішому Митрополиту Епіфанію, в числі інших присутніх архієреїв, прийняв і Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина.

Під час богослужіння Предстоятель ПЦУ, єпископи та священики молилися за мир і благополуччя в Україні, за українських воїнів-захисників і полонених, за владу і український народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Вітчизни й мирних жителів.

Після прочитання Євангелія Блаженніший владика Епіфаній виголосив першосвятительське Послання з нагоди 1034-ї річниці Свято-Володимирського Хрещення Русі-України (https://www.pomisna.info/uk/epistle-post/poslannya-predstoyatelya-z-nagody-1034-yi-richnytsi-hreshhennya-rusy-ukrayiny-dnya-pam-yati-rivnoapostolnogo-knyazya-kyyivskogo-volodymyra-ta-dnya-ukrayinskoyi-derzhavnosti/).

Після завершення Божественної літургії, Блаженніший Митрополит Епіфаній, за участі присутніх єпископів і священиків очолив молебень до рівноапостольного Великого князя Київського Володимира та за мир і благополуччя в Україні, та перемогу Українського війська над безбожними московськими окупантами і терористами.

ВІДЕО святкового богослужіння 28 липня 2022 р. у Свято-Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі в м. Київ:

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *