Керуючі Мукачівсько-Карпатською та Закарпатською єпархією єпископ Віктор Бедь та єпископ Варсонофій Руднік обговорили питання розвитку релігійних організацій ПЦУ на Закарпатті

5 серпня 2022 р., в приміщенні Управління Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород, відбулася чергова робоча зустріч Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією та Преосвященнішого 5 серпня 2022 р., в приміщенні Управління Мукачівсько-Карпатської єпархії Варсонофія Рудніка, єпископа Ужгородського і Закарпатського, керуючого Закарпатською єпархією Православної Церкви України.

В ході зустрічі владики обговорили питання подальшого розвитку і розбудови релігійних організацій Православної Церкви України на Закарпатті та співпраці між єпархіями.

В ході зустрічі, на запрошення Преосвященнішого владики Віктора Бедь, Преосвященніший владика Варсонофій Руднік відвідав кафедральний храм апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А) та єпархіальну картинну галерею скальних робіт вічнопам’ятного художника Віталія Либи.

Відтак, за домовленістю між владиками, наступну зустріч заплановано провести в єпархіальному храмі на честь преподобного Амфілохія Почаївського Закарпатської єпархії в м. Ужгород, з оглядом будівництва адміністративного корпусу Управління очолюваної єпископом Варсонофієм єпархії.

Зустріч пройшла в дружній, братській та теплій обстановці.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *