У День незалежності України, єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь очолив молебень за мир, благополуччя та перемогу в Україні у кафедральному храмі м. Ужгород

24 серпня 2022 р., з нагоди 31-шої річниці відновлення Державної незалежності України, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференці ІІ Ракоці, 18 А), було відслужено молебень.

Богослужбовий молебень очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, народний депутат України І скликання (1990 – 1994), який безпосередньо приймав участь, разом із колегами народними депутатами, у написанні та прийнятті Верховною Радою України історичного Акту проголошення незалежності України 24 серпня 1991 р., у співслужінні протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, благочинного даного кафедрального храму.

У молитві до Отця нашого Небесного духовенство молилося за мир і благополуччя в Україні, за національну і духову єдність української нації, за перемогу Українського війська над безбожними московськими окупантами і терористами, за збереження життя і благополучне повернення додому всіх українських воїнів-захисників і полонених, за розквіт і утвердження Української Церкви, та за щасливе життя наших рідних і близьких.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.