Єпископ Віктор Бедь очолив Божественну літургію в кафедральному храмі ПЦУ в м. Ужгород та молився за перемогу Українського війська над безбожними московськими рашистами

18 вересня 2022 р., у 14-ту неділю після П’ятдесятниці, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференці ІІ Ракоці, 18 А) було відслужено Божественну літургію.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина у співслужінні протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, благочинного Ужгородсько-Мукачівського міжрайонного благочиння, благочинного даного кафедрального храму та протодиякона Івана Жабляк.

У молитві до Отця нашого Небесного духовенство молилося за мир і благополуччя в Україні, за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над підступними безбожними московськими путінсько-гундяєвськими окупантами і терористами, за розвиток і утвердження Української Церкви, та за щасливе життя наших рідних і близьких.

Під час заупокійної ектенії, духовенство молилося за спасіння душ спочилих у Бозі у різні віки і часи борців за незалежність України, полеглих смертю хоробрих і героїв у наші дні українських воїнів-захисників і полонених, які віддали свої життя в обороні своїх сімей, усього боголюбивого українського народу, Богом даної нам земної Вітчизни і Держави Україна і Української Церкви від безбожних московських рашистів у російсько-українській війні (2014 – 2022), та за раніше спочилих у Бозі наших праведних і богоносних прабатьків, батьків, матерів, учителів, друзів та близьких.

По завершенню Божественної літургії, з архієрейським повчальним словом до присутніх у храмі звернувся Преосвященніший владика Віктор, який наголосив на необхідності виконання святих обов’язків християнином, які передбаченні у дотриманні святих Заповідей Божих.

Богослужіння супроводжувалося співом архієрейського кафедрального церковного хору під керівництвом регента Марії Жабляк, а службу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *