У м. Берегове залито фундамент під будівництво нового храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці Православної Церкви України

У м. Берегове продовжується ведення будівництва нового храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України за адресою вулиця Федака Шарі, 5 (настоятель парафії протоієрей Владислав Лазар).

У 2017 р., для потреб парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці у м. Берегове, Преосвященнішим Віктором Бедь, єпископом Мукачівським і Карпатським, керуючим Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України за власні кошти було придбано земельну ділянку за вищезазначеною адресою, де згодом було зведено тимчасовий дерев’яний храм. Саме в цьому тимчасовому дерев’яному храмі всі ці роки проводилися і проводяться богослужіння. Але з розширенням релігійної громади виникла потреба в будівництві нового типового церковного храму.

Тож, 14 вересня 2022 р., Преосвященніший владика Віктор, за участі представників духовенства єпархії, благословив початок будівництва нового храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці у м. Берегове та відслужив чин закладення церкви.

Відтак, на сьогодні 11 листопада ц. р., з Божою допомогою та за участі настоятеля релігійної громади протоієрея Владислава Лазаря, парафіян та благодійників завершено заливку повноцінного фундаменту під будівництво нового храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України у м. Берегове.

Відповідно, надалі триватиме зведення стін нового храму Божого!

Всі хто бажають підтримати будівництво нового храму Православної Церкви України у м. Берегове, просимо звертатися до настоятеля парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці протоієрея Владислава Лазаря (тел.: 095 516 55 07).

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *