Мукачівсько-Карпатська єпархія продовжує співпрацю з Міжнародним православним благодійним фондом (США) з питань організації безкоштовних благодійних обідів

У вересні 2022 р., в рамках міжнародної благодійної співпраці, Управління Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України та Міжнародного православного благодійного фонду (IOCC, США) розпочали реалізацію спільної благодійної програми з організації безкоштовних обідів для потребуючих та вимушених переселенців в м. Ужгород, на базі їдальні Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії.

В рамках цієї благодійної програми щоденно проводиться безкоштовне харчування біля 100 осіб. Фінансування даної програми здійснюється Міжнародним православним благодійним фондом (IOCC, США) та Управлінням Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України у співвідношенні, відповідно, 70 % та 30 % фінансових видатків.

23 листопада 2022 р., в рамках вищезазначеної міжнародної благодійної співпраці, відбулася зустріч Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією, президента Карпатського університету імені Августина Волошина з дияконом Дмитром Максименком, директором Благодійної організації «Благодійний фонд Міжнародна православна благодійна організація (IOCC-Україна)». В ході зустрічі сторони обговорили питання подальшої співпраці та ознайомилися із роботою їдальні, на базі якої проводиться реалізація благодійної програми з організації безоплатних обідів для потребуючих та вимушених переселенців.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *