Єпископ Віктор Бедь відслужив літію за Василем Стусом, борцем за незалежність України у ХХ столітті до 85-річчя від дня його народження

6 січня 2023 р., у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, президент Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, відслужив заупокійну літію за Василем Семеновичем Стусом (06.01.1938, с. Рахнівка Вінницької області, Українська РСР під окупацією Союзу РСР – 04.09.1985, в’язниця ВС-389/36-1 (Перм-36) біля с. Кучино Пермського краю Російської РФСР у складі Союзу РСР), українським патріотом, мислителем, поетом, перекладачем, публіцистом, літературознавцем, правозахисником, дисидентом-шістдесятником, членом Української Гельсінської групи, борцем за незалежність України у ХХ столітті, політично переслідуваним, репресованим і убитим московським комуністично-радянським окупаційним режимом Союзу РСР, під керівництвом КПРС, до 85-річчя від дня його народження.

У молитві до Отця нашого Небесного Преосвященніший владика Віктор молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, та дарування його світлій безсмертній душі вічного спокою і життя у піднебессі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *