Професор єпископ Віктор Бедь виступив з коротким богословсько-освітнім словом перед студентами філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

12 лютого 2023 р., після завершення соборної архієрейської святкової Божественної літургії в університетському Свято-Трьохсвятительському храмі в м. Чернівці, в малому актовому залі Чернівецького університету імені Юрія Федьковича відбулася зустріч Високопреосвященнішого Германа Семанчука, архієпископа Чернівецького і Хотинського, керуючого Чернівецько-Хотинською єпархією, Високопреосвященнішого Агапіта Гуменюка, архієпископа Вишгородського, секретаря Київської митрополії, Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією, військового капелана, президента Карпатського університету імені Августина Волошина та Міжнародної академії богословських наук з представниками професорсько-викладацького складу та студентів філософсько-теологічного факультету.

В ході зустрічі, до присутніх, зокрема, з коротким богословсько-освітнім словом  звернувся Преосвященніший владика Віктор Бедь, народний депутат України 1-го скликання, доктор богословських наук, доктор юридичних наук, професор, академік, борець за незалежність України у ХХ столітті, в якому наголосив на значенні освіти і науки у розвитку громадянського суспільства, державності, культури та духовності. Також, владика Віктор Бедь закликав представників університетської спільноти, зокрема філософсько-теологічного факультету не боятися та поглиблено досліджувати правдиву історію українського націотворення, державного і церковного будівництва з найдавніших часів та до наших днів. Особливо слід відновлювати історичну правду про українську націю, Державу Україна та Українську Церкву, яка зазнала значних фальсифікацій, викривлень, неправдивого переписування та очорнення окупаційними режимами у різні віки і часи на теренах святої української землі, найбільше з них, це у період найдовшого розділення та поневолення української нації з початку ХVІІІ – ХХ ст. ст. – наголосив професор єпископ Віктор Бедь.

З вітальними словами до присутніх, також, звернулися Вископреосвященніший владика Герман Семанчук та Високопреосвященніший владика Агапіт Гоменюк.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *