Богдан Пранничук передав у користування Управлінню Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ в с. Чорна Тиса капличку, зведену ним на виділеній йому земельній ділянці

22 березня 2023 р., в ході відвідання Преосвященнішим Віктором Бедь, єпископом Мукачівським і Карпатським, керуючим Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовим капеланом парафій на теренах Ясінянської територіальної громади Рахівського району, відбулося офіційна процедура передачі Богданом Пранничуком у користування Управлінням даної єпархії каплички в с. Чорна Тиса, що свого часу була зведена паном Богданом і знаходиться на виділеній йому земельній ділянці.

В ході зустрічі, яка відбулася цього дня у приміщенні Ясінянської селищної ради, за участі Андрія Делятинчука, Ясінянського селищного голови, Андрія Павлюка, старости с. Чорна Тиса, Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військового капелана, протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, настоятеля Свято-Петро-Павлівської парафії с. Лазещина та протоієрея Крістіана Рущака, настоятеля парафії на честь Преображення Господнього смт Ясіня з Богданом Праничуком, пан Богдан повідомив про своє рішення передати у користування Управлінню Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України свого часу збудовану ним капличку, яка знаходиться на виділеній йому земельній ділянці в його рідному селі Чорна Тиса.

Відтак, відбулася офіційна передача вищезазначеної каплички у користування Управлінню Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, з метою духовного окормлення вірних Православної Церкви України, які виявили бажання перейти до  лона ПЦУ в с. Чорна Тиса Рахівського району. В ході передачі каплички, Преосвященніший владика Віктор Бедь у співслужінні протоієрея Юрія Гал та Крістіана Рущака відслужив молебень за мир і благополуччя в Україні, за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над підступними безбожними московськими путінсько-гундяєвськими окупантами і терористами, за утвердження єдиної Помісної Автокефальної Православної Церкви України, та за щасливе життя наших рідних і близьких.

Капличка і надалі буде постійно відкритою та у вільному користуванні для всіх християн, зокрема, мешканців с. Чорна Тиса, незалежно від їх юрисдикційної церковної належності.

Також, перебуваючи в с. Чорна Тиса, Преосвященніший владика Віктор Бедь в супроводі вищезазначеного духовенства та Андрія Павлюка, старости села відвідав пам’ятну стелу із меморіальними дошками на честь полеглих смертю хоробрих і героїв українських воїнів-захисників у російсько-українській війні 2014 – 2023 рр. на території сільської школи, та вклонився  пам’яті полеглих героїв.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *