Управлінню Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ передано у користування капличку в смт Ясіня

22 березня 2023 р., у відповідності до поданої заяви та рішення сесії Ясінянської селищної ради, в смт Ясіня Рахівського району відбулося підписання договору між Управлінням Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України та Ясінянським територіальним центром соціального обслуговування (НСП) Ясінянської селищної ради про передачу в користування вищезазначеному єпархіальному управлінню каплички, яка належить соціальному центру в смт Ясіня, вул. Визволення, 112.

Підписання договору відбулося в приміщенні Ясінянської селищної ради за участі Андрія Делятинчука, Ясінянського селищного голови, Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, Мирослава Гафіяка, директора Ясінянського територіального центру соціального обслуговування (НСП), протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, настоятеля парафії на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла с. Лазещина,  протоієрея Крістіана Рущака, настоятеля парафії на честь Преображення Господнього смт Ясіня та Андрія Павлюка, старости с. Чорна Тиса.

23 березня ц. р., в смт Ясіня відбулася офіційна процедура підписання акту передачі та передача вищезазначеної каплички в користування Управлінню Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ за участі Мирослава Гафіяка, Преосвященнішого владики Віктора Бедь, протоієрея Юрія Гал та протоієрея Крістіана Рущака.

Відтак, Преосвященніший владика Віктор Бедь, протоієрей Юрій Гал та протоієрей Крістіан Рущак відслужили в даній капличці молебень за мир і благополуччя в Україні, за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над безбожними московськими путінсько-гундяєвськими окупантами і терористами у російсько-українській війні 2014 – 2023 рр., за утвердження єдиної Помісної Автокефальної Православної Церкви України та за щасливе життя наших рідних і близьких.

На базі отриманої у користування каплички, Управлінням Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ планується створення духовно-просвітницького центру. Настоятелем духовно-просвітницького центру Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ в смт Ясіня (вул. Визволення, 112), рішенням керуючого єпархією Преосвященнішого єпископа Віктора Бедь, призначено протоієрея Юрія Гал.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *