Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь очолив Божественну літургію в кафедральному храмі у м. Ужгород

21 травня 2023 р., у 6-ту неділю після Пасхи, про сліпого, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України у м. Ужгород, було відслужено Божественну літургію.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією, військовий капелан, президент Карпатського університету імені Августина Волошина у співслужінні ієрея Іллі Канакіна, референта єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, священика кафедрального храму, протодиякона Івана Жабляка та диякона Дмитра Максименка.

Після завершення Божественної літургії до присутніх у храмі з архієрейським словом звернувся Преосвященніший владика Віктор Бедь, який наголосив на важливості дбати не тільки про фізичне здоров’я, але і про духовне здоров’я та дотримання Заповідей Божих у житті. Також, Преосвященніший єпископ Віктор нагадав про те, що сьогодні український народ вшановує День пам’яті жертв політичних репресій України, про жертовний шлях яких маємо завжди пам’ятати.

Богослужіння супроводжувалося співом церковного хору під керівництвом регента Марії Жабляк, а службу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *