Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь провів зустріч з Андрієм Делятинчуком, головою Ясінянської територіальної громади

12 липня 2023 р., після завершення архієрейської святкової Божественної літургії у Свято-Петро-Павлівському кафедральному храмі Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України у с. Лазещина Рахівського району (настоятель – протоієрей Юрій Гал), у день пам’яті славних і всехвальних першоверховних апостолів Петра і Павла, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією, військовий капелан провів зустріч з Андрієм Делятинчуком, головою Ясінянської територіальної громади.

Ясінянський селищний голова Андрій Делятинчук привітав Преосвященнішого владику Віктора зі славним святом та всіх парафіян з храмовим святом першоверховних апостолів Петра і Павла, на честь яких іменовано кафедральний храм у с. Лазещина, уродженцем якого є і він сам.

Відтак, у ході зустрічі, сторони обговорили актуальні питання щодо подальшого розвитку парафій та інших інституцій Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України на території Ясінянської територіальної громади.

На завершення зустрічі, Преосвященніший єпископ Віктор Бедь подякував Ясінянському селищному голові Андрію Делятинчуку за його діяльність на благо мешканців очолюваної ним територіальної громади та благословив його і його рідних на подальше щасливе життя.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *