Представник Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ протоієрей Ілля Канакін взяв участь у зустрічі з родинами полеглих українських воїнів-захисників в Ужгородській РДА-РВА

23-24 липня 2024 року, в приміщенні Ужгородської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації, під головуванням Віталія Дупина, заступника голови райдержадміністрації, було проведено зустріч з представниками сімей полеглих смертю хоробрих і героїв українських воїнів-захисників у російсько-українській війні 2014 – 2024 рр. за участі уповноважених представників державної влади, місцевого самоврядування, Ужгородського РТЦК та СП, духовенства та громадських волонтерських організацій.

З благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України участь у даному зібранні взяв протоієрей Ілля Канакін, проректор з навчальної і духовно-виховної роботи Ужгородської української богословської академії, благочинний Ужгородського районного благочиння, настоятель парафії євангеліста Івана Богослова.

В ході зустрічі було обговорено нагальні питання, щодо матеріальної, правової, соціальної, медичної  та духовної підтримки рідних і близьких полеглих українських воїнів-захисників.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *