11 червня 2026 року в архиєрейській резиденції у місті Ужгороді Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, провів зустріч із протоієреєм Іваном Рошканюком, благочинним Тячівського районного благочиння, настоятелем парафії святителя Івана Золотоустого у селі Терново Тячівського району Закарпатської області, найстаршим за віком та одним із найдосвідченіших священнослужителів Мукачівсько-Карпатської єпархії.
У ході зустрічі Преосвященніший владика Віктор Бедь, враховуючи багаторічне сумлінне пастирське служіння, духовний авторитет, значний досвід священничої праці та вагомий внесок у розвиток церковного життя єпархії, призначив протоієрея Івана Рошканюка духівником Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України.
Під час зустрічі було обговорено актуальні питання духовного життя єпархії, важливість належної духовної опіки над духовенством, зміцнення церковної дисципліни, підвищення рівня пастирського служіння, а також подальший розвиток місії Православної Церкви України на Закарпатті в умовах сучасних викликів.
На завершення зустрічі Преосвященніший владика Віктор Бедь привітав отця Івана з призначенням на відповідальний церковний послух, побажав йому міцного здоров’я, духовної мудрості, щедрої Божої допомоги, довголіття та благословенних успіхів у виконанні обов’язків духівника єпархії. Архипастир закликав на новопризначеного духівника та його подальше служіння Боже благословення, молитовну опіку Пресвятої Богородиці та заступництво всіх святих землі Української.
Пресслужба МКЄ ПЦУ


