Єпископ Віктор Бедь відслужив літію за Володимиром Яворівським, українським патріотом, громадсько-політичним діячем, письменником та побратимом

17 квітня 2021 р., Преосвященніший Віктор Бедь, єписокп Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, відслужив вечірню заупокійну літію за дочасно спочилим у Бозі Володимиром Олександровичем Яворівським (11.10.1942, с. Теклівка, Могилівський жудець, Трансністрія, південно-західні українські землі під окупацією Королівства Румунії – 16.04.2021, м. Київ, Україна), українським патріотом, політичним, державним, громадським і культурним діячем, борцем за національну і державну незалежність України в кінці 80-х – на початку 90-х рр. минулого століття, народним депутатом Союзу РСР (1981 – 1990), народним депутатом України 1-го, 2-го, 4-го, 5-го, 6-го скликань (1990 – 1998; 2002 – 2012), одним із співзасновників Народного Руху України за перебудову (1989), письменником у зв’язку із його дочасним упокоєнням 16 квітня ц. р.

Владика Віктор Бедь та спочилий у Бозі Володимир Яворівський були побратимами по спільні боротьбі за здобуття національної і державної незалежності України в кінці 80-х – на початку 90-х рр. минулого століття, під час спільної діяльності в лавах Народного Руху України (1989 – 1992) та у складі опозиційної фракції «Народної Ради» у Верховній Раді України 1-го скликання (1990 – 1994).

У молитві до Господа Бога владика Віктор простив прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України в ХХ столітті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *