Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь очолив Божественну літургію в храмі Свято-Миколаївського чоловічого монастиря у смт Чинадієво

18 квітня 2021 р., у 5-ту неділю Великого посту, в храмі Свято-Миколаївського чоловічого монастиря Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в смт Чинадієво, було відслужено соборну Божественну літургію.
Божественну літургію очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий єпархією, Ректор Карпатського університету імені Августина Волошина у співслужінні архімандрита Спиридона Дудина, протоієрея Ростислава Криворучко, протоієрея Василя Осадчука, ієромонаха Богдана Костюк, ієрея Владислава Лазаря та диякона Миколая Костьовича.
В ході богослужіння духовенство молилося за мир і благополуччя в Україні, за відвернення згубних пошестей та захворювань, за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за утвердження і розвиток Помісної Автокефальної Православної Церкви України, а також за здоров’я та щасливе життя наших рідних і близьких.
Після завершення богослужіння до присутніх з архієрейською проповіддю звернувся Преосвященніший владика Віктор Бедь, який наголосив на важливості Великого посту в житті кожного християнина.
Також владика Віктор, за заслуги перед Православною Церквою України, боголюбивим українським народом та з нагоди 45-річчя від дня народження (9 квітня) нагородив архімандрита Спиридона Дудина, намісника Свято-Миколаївського чоловічого монастиря в смт Чинадієво медаллю «Преподобного Іова (Кундрі) Угольського».
А віруючі, у свою чергу, подарували архімандриту Спиридону митру зеленого кольору.
Після завершення богослужіння, духовенством було звершено чин Таїнства Єлеопомазання (Соборування) для присутніх вірних.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *