Митрополит Михаїл Зінкевич у співслужінні єпископа Віктора Бедь очолив Божественну літургію в кафедральному храмі м. Ужгород

16 травня 2021 р., у день свв. жінок-мироносиць, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород було відслужено Божественну літургію.

Богослужіння очолив Високопреосвященніший Михаїл Зінкевич, митрополит Луцький і Волинський, керуючий Волинською єпархією у співслужінні Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина та протоієрея Олександра Смоліна, референта єпархіального управління, першого проректора Ужгородської української богословської академії і протоієрея Анатолія Натолочного, настоятеля парафії на честь рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги в м. Ужгород.

Після завершення богослужіння та виголошення архієрейських проповідей, Преосвященніший владика Віктор Бедь, за заслуги перед українським боголюбивим народом і Українською Церквою, та з нагоди 55-річчя від дня народження (9 травня ц. р.), вручив Високопреосвященнішому митрополиту Михаїлу Зінкевичу медаль апостола українського Андрія Первозваного та привітав його із славним ювілеєм.

Відтак парафіяни привітали і Преосвященнішого Віктора Бедь з Днем народження, яке він відсвяткував 5 травня ц. р.

Також владика Віктор Бедь та присутні у храмі привітав із Днем народження іподиякона Олександра Ісакова.

Богослужіння супроводжувалося співом кафедрального архієрейського хору на чолі із регентом Марією Жабляк, а службу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *