Єпископ Віктор Бедь, за участі представників ЗКО НРУ та громадськості, молитовно вшанував світлу пам’ять жертв політичних репресій в Україні

16 травня 2021 р., у День пам’яті жертв політичних репресій, представниками Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, за участі представників громадськості, було піднесено корзину із живими квітами до пам’ятника жертвам політичних репресій в м. Ужгороді, запалено поминальну лампадку та відслужено заупокійну літію.

Поминальне богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України у співслужінні протоієрея Анатолія Натолочного, настоятеля парафії на честь рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги в м. Ужгород та ієрея Владислава Лазаря, настоятеля парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегове.

Участь у молитовно-поминальному заході за полеглими борцями за національну і державну незалежність України та жертвами політичних репресій за часів чисельних окупаційних режимів на теренах українських земель прийняли, окрім представників духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ, представники Карпатського університету імені Августина Волошина, Закарпатської крайової організації Народного Руху України, Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, Закарпатського відділення ветеранської організації Української Гельсинської спілки, Християнсько-народної спілки Закарпаття, Закарпатського осередку ВГО «Молодий Народний Рух» та ГО «Молодь Закарпаття».

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *