В Мукачівсько-Карпатській єпархії молитовно вшанували пам’ять Святішого Патріарха Мстислава Скрипника до 28-х роковин від дня його упокоєння

11 червня 2021 р. виповнилося 28 років від дня упокоєння Святішого Мстислава Скрипника (10.04.1898 – 11.06.1993), Патріарха Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви (06.06.1990 – 11.06.1993), Першоієрарха УАПЦ в США та Діаспорі (1969/1971 – 11.06.1993).

В цієї нагоди в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ф. Ракоці, 18 А) було відслужено заупокійну літію за Святішим Мстиславом Скрипником, Патріархом Київським і всієї України, Предстоятелем УАПЦ.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина у  співслужінні протоієрея Олександра Смоліна, референта єпархіального управління, першого проректора Ужгородської української богословської академії та протоієрея Василя Осадчука, настоятеля парафії на честь Іверської ікони Божої Матері та парафії на честь мученика-воїна Віктора в смт Вилок Берегівського району, благочинного Берегівського районного благочиння.

У молитві до Господа Бога духовенство просило прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його світлій безсмертній душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *