Відбулися чергові збори Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України

23 червня 2021 р., в м. Ужгород, відбулися чергові збори Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України.

Перед початком єпархіальних зборів, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород (вул. Ф. Ракоці, 18 А) духовенством єпархії було відслужено молебень за мирі і благополуччя в Україні та за відвернення згубних пошестей і хвороб.

Молебень очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий єпархією у співслужінні духовенства єпархії.

Після молебню, Преосвященніший владика Віктор Бедь провів ряд нагороджень:

  • вручив Благословенну Грамоту та пам’ятний хрест відзнаку БлаженнішогоЕпіфаніяДуменко, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля ПЦУ протоієрею Олександру Смоліну;
  • возвів у сан протоієрея священика Владислава Лазаря;
  • благословив носіння наперсного жовтого (золотистого) хреста та возвів у сан протоієрея священика Андрія Заплітного.

Відтак представники єпархіального духовенства додатково привітала владику Віктора Бедь з Днем тезоіменитства (1 травня) та Днем народженням (5 травня), які він відсвяткував на початку травня і вручили йому подарунки.

Після богослужіння, під головуванням Преосвященнішого владики Віктора Бедь, учасники єпархіальних зборів зібралися у великій актовій залі кафедрального храму, де надалі і відбулося соборне засідання зборів Мукачівсько-Карпатської єпархії. Участь у засіданні прийняли уповноваженні представники від усіх релігійних організацій, які входять до складу єпархії на території Закарпатської області (Ужгородського, Мукачівського, Берегівського, Хустського, Тячівського і Рахівського районів).

В ході роботи єпархіальних зборів було розглянуто питання внутрішнього життя єпархії, її розбудови та проведення кадрових заміщень.

Після завершення єпархіальних зборів, відбулася братська трапеза.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *