Єпископ Віктор Бедь відслужив літію за всіма жертвами Другої світової війни у день 80-х роковин початку німецько-радянської війни (22.06.1941)

22 червня 2021 р., у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, виповнилося 80-ть скорботних років від дня початку страшної війни між нацистським Третім Рейхом та комуністичним Союзом Радянських Соціалістичних Республік (22.06.1941) в роки Другої світової війни. Ця нелюдська і жахлива війна пройшлася із смертельною косою і через долі мільйонів і мільйонів українців та Україну, на той час поневолену Українську Радянську Соціалістичну Республіку Московським комуністичним  Союзом РСР, а відтак нацистським Третім Рейхом (гітлерівською Німеччиною) та його військово-політичними союзниками.

В наслідок цієї трагічної війни український народ і Україна втратила, за різними оцінками, від 15 до 17 мільйонів людських життів.

З цієї трагічної нагоди, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, відслужив заупокійну літію за всіма жертвами Другої світової війни, і найперше, за всіма полеглими, убитими, закатованими, замордованими та знищеними голодом, холодом, хворобами, знущанням українськими жертвами чужинського поневолення та нищення в наслідок цієї війни.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *