Єпископ Віктор Бедь очолив літію за Блаженнішим Митрополитом Володимиром Сабоданом до 7-х роковин його упокоєння

5 липня 2021 р. виповнилося 7 років від дня дочасного упокоєнняБлаженнішого Володимира Сабодана (23.11.1935 – 05.07.2014), Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви в духовній єдності з Московським патріархатом (1992 – 2014).

З цієї сумної події, 5 липня ц. р., в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород було відслужено заупокійну літію.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий єпархією, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина у співслужінні протоієрея Олександра Смоліна, секретаря Управління єпархії, першого проректора Ужгородської української богословської академії та протоієрея Яна Завалка, благочинного кафедрального храму.

В молитві до Господа Бога духовенство молилося за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його світлій безсмертній душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *