Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив літію за українським патріотом і активістом НРУ Андрієм Шобей до 4-х роковин його упокоєння

6 липня 2021 р., виповнилось 4 роки від дня дочасного упокоєння Андрія Васильовича Шобея (11.10.1938, с. Вільхівці – 06.07.2017, м. Ужгород), українського патріота, борця за національну і державну незалежність України кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, одного із співзасновників та активіста Тячівської районної організації Народного Руху України, сина посла Сойму Карпатської України (1939 – 1944) Василя Шобея.

З цієї сумної події, 6 липня ц. р., Преосвященніший Віктор Бедь, єписокп Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, відслужив заупокійну молитву за спочилим у Бозіпобратимом Андрієм Шобей.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *