В КаУ ім. Августина Волошина та УУБА проведено другий етап вакцинації проти коронавірусу COVID-19 вакциною Pfizer-BioNTech

16 липня 2021 р., в Карпатському університеті імені Августина Волошина, Ужгородській українській богословській академії та Ужгородському гуманітарно-економічному коледжі КаУ ім. Августина Волошина було проведено другий етап вакцинації проти коронавірусу COVID-19 вакциною Pfizer-BioNTech.

В числі співробітників університету, академії і коледжу, які виявили бажання вакцинуватися, другий етап вакцинації проти коронавірусу COVID-19  пройшов і ректор єпископ Віктор Бедь.

Також, в рамках вакцинації, було проведено і додатковий перший етап щеплення від коронавірусу COVID-19 для тих співробітників університету, академії та коледжу, які не пройшли його раніше з поважних причин.

Вакцинацію було проведено виїзною медичною бригадою у складі медичних працівників  Ірини Кулик, сімейного лікаря, Павла Саман, медичного брата та Наталії Івашко, медичної сестри сімейної медицини м. Ужгород.

Після завершення вакцинації, ректор університету єпископ Віктор Бедь подякував медичним працівникам за їх жертовну і професійну працю, та благословив їх на щасливе особисте життя і успіхи в професійній діяльності.

Преслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *