Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь пройшов другий етап вакцинації проти коронавірусу COVID-19 вакциною Pfizer-BioNTech

16 липня 2021 р., в головному корпусі Карпатського університету імені Августина Волошина в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина пройшов другий етап вакцинації проти коронавірусу COVID-19 вакциною Pfizer-BioNTech.

Вакцинацію було проведено на базі Карпатського університету імені Августина Волошина виїзною медичною бригадою у складі медичних працівників  Ірини Кулик, сімейного лікаря, Павла Саман, медичного брата та Наталії Івашко, медичної сестри сімейної медицини м. Ужгород.

Одночасно другий етап вакцинації вакциною Pfizer-BioNTech пройшли і співробітники Управи Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу КаУ ім. Августина Волошина. Також, в рамках вакцинації, було проведено і додатковий перший етап щеплення від коронавірусу COVID-19 для тих співробітників, які не пройшли його раніше з поважних причин.

Після завершення вакцинації, владика Віктор Бедь подякував медичним працівникам за їх жертовну і професійну працю, та благословив їх на щасливе особисте життя і успіхи в професійній діяльності.

Преслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *